COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o.
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o.
17. listopadu 861
506 01 Jičín
mobil: +420 605 281 433
tel./fax: +420 493 524 534
e-mail: info@compek.cz
Vyhľadávanie
Úvodná stránka » Produkty » BICYKLOVÉ ERGOMETRE

BICYKLOVÉ ERGOMETRE


ergoselect 50

ergoline ergoselect 1

Základná koncepcia ergometra ergoselect 50 vychádza z osvedčených variant ergoselect 100/200. Elegantný dizajn, dostatočný priestor pre pohodlné nastupovanie a robustné vyhotovenie predurčuje tento ergometer pre široké použitie v privátnej aj klinickej praxi.


 Ergoselect 100P

ergoline ergoselect 100

Integrácia rôznych modulov ponúka užívateľovi maximálnu flexibilitu pri zostavení „svojho“ ergometra - od výkonného ergometra pre záťažové EKG až k samostatnému použitiu ku kontrolovanému tréningu srdečného rytmu.

 
ergoselect 150

ergoline ergoselect 150 

Špeciálny ergometer Ergoline 150 pediatric pre záťažové vyšetrenie detí. Špeciálne diely pre posun sedla a nastavenie pedálov umožňujú optimálne vykonanie ergometrie u detí a výkonnostných testov u športovcov.

 
ergoselect 200

ergoline ergoselect 200 

Jediný ergometer na trhu je vybavený elektrickým nastavením výšky sedadla, a tak uľahčuje starším alebo telesne postihnutým pacientom často problematické nastupovanie.

 

ergoselect 600

ergoline ergoselect 600 

Ergoselect 600 recumbent je dimenzovaný pre pacientov s hmotnosťou až do 260 kg, Umožňuje tak vykonanie testov a kardiovaskulárneho tréningu aj obéznym pacientom.

LODE Recumbent

Vhodný pre obéznych pacientov, staršie osoby alebo pacientov so zníženou pohyblivosťou. Maximálna hmotnosť pacienta 250 kg.

 

Excalibur Sport

LODE Excalibur Sport

Novo vyvinutý a vylepšený ergometer Excalibur Sport vychádza v ústrety najnovším požiadavkám modernej športovej medicíny a výskumu.
Moderné ergometre s ergonomickou a stabilnou konštrukciou, ktorá umožňuje variabilné prispôsobenie a nastavenie ergometra vyšetrovaným pacientom.

 

corival

LODE Corival

Moderné ergometre s ergonomickou a stabilnou konštrukciou, ktorá umožňuje variabilné prispôsobenie a nastavenie ergometra vyšetrovaným pacientom.

LODE Corival Pediatric

Špeciálny ergometer Corival Pediatric pre záťažové vyšetrenie detí. 

ergoline optibike 50

Ergoline Optibike 50

Ergometer pre rehabilitáciu kardio pacientov a tréning.

ergoline optibike med

Ergoline Optibike med

Ergometer pre rehabilitáciu kardio pacientov a tréning. Možnosť vyhodnotenia dát na PC.

 

Súbory na stiahnutie